Series
Ratings
86
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0