Movies
Ratings
95
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0