Movies
Ratings
276
OppenheimerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0
LegendRated ★ 1.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5