Series
Ratings
18
Worlds WithinRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0