Series
Ratings
194- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Succession Season 4Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0