Movies
Ratings
307
DunkirkRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
Fräulein - A winter’s taleRated ★ 3.0
May God Save UsRated ★ 3.5- Special Screening of Pixar Short AnimationsRated ★ 4.5
DaguerrotypeRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
One Way TripRated ★ 3.5