Series
Ratings
140
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
HERORated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 4.5