Series
Ratings
76- GintamaRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 5.0- Black ButlerRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 2.0
My NameRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0