Series
Ratings
31
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Mr. PlanktonRated ★ 5.0- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 5.0
ZenimationRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0