Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5