Movies
Ratings
506
American PsychoRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
StokerRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BridesmaidsRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0