Titles you rated
CinderellaRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 1.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 2.5
FrankRated ★ 2.5
Shark TaleRated ★ 3.5
SaltRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 5.0
The UnderdogRated ★ 4.5