Movies
Ratings
33
The IncrediblesRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5