Movies
Ratings
313
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 3.5
FrankRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 1.0