Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 2.5