Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Dibo the Gift DragonRated ★ 4.5
- Our Love Has Always Been 10 Centimeters Apart.Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0