Movies
Ratings
231
About TimeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5