Titles you rated
LeonRated ★ 4.5
Steve JobsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0