Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0