Series
Ratings
81
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
WATCHERRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0- Grey's AnatomyRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
MistyRated ★ 4.5