Titles you rated
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5