Movies
Ratings
29
BlindRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 1.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 1.0