Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Mary ShelleyRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.5