Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0