Movies
Ratings
100
JumanjiRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 0.5
Mr. GoRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0