Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0