Titles you rated
- i LoVe YuuuRated ★ 5.0
- Monstro ObscuraRated ★ 5.0
- ChaehwaRated ★ 5.0
- Our graduationRated ★ 4.0
- RefundRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0- SteadfastRated ★ 4.0
- Over the RainbowRated ★ 5.0
- We’re from EdenRated ★ 4.0
- The StrangerRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5- 마트로 간 소년Rated ★ 4.5
- KimchiRated ★ 4.0
Summer 1993Rated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
EORated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Feels Good ManRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5