Movies
Ratings
20
Les MisérablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
The GiverRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.5