Titles you rated
HotelierRated ★ 3.5
StyleRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 0.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0