Movies
Ratings
141
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
Frozen FeverRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.0