Titles you rated
Blue StreakRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 4.5
White NightRated ★ 3.5
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 1.5
AntzRated ★ 2.5
WaterworldRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 2.5
SpawnRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 1.5
Van HelsingRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5