Movies
Ratings
35
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0