Titles you rated
 Man in LoveRated ★ 4.0 Man in LoveRated ★ 4.0
 My PaparottiRated ★ 4.0 My PaparottiRated ★ 4.0
 The Beauty InsideRated ★ 3.5 The Beauty InsideRated ★ 3.5
 A Violent ProsecutorRated ★ 4.0 A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
 A Taxi DriverRated ★ 4.5 A Taxi DriverRated ★ 4.5
 LUCK KEYRated ★ 3.0 LUCK KEYRated ★ 3.0
 PandoraRated ★ 4.0 PandoraRated ★ 4.0
 Sing StreetRated ★ 5.0 Sing StreetRated ★ 5.0
 Erin BrockovichRated ★ 4.5 Erin BrockovichRated ★ 4.5
 IdentityRated ★ 4.5 IdentityRated ★ 4.5
 Tabloid TruthRated ★ 4.5 Tabloid TruthRated ★ 4.5
 DerangedRated ★ 4.0 DerangedRated ★ 4.0
 Step Up 3DRated ★ 4.0 Step Up 3DRated ★ 4.0
 AssassinationRated ★ 4.5 AssassinationRated ★ 4.5
 Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0 Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
 The Age of ShadowsRated ★ 4.5 The Age of ShadowsRated ★ 4.5
 CartRated ★ 4.0 CartRated ★ 4.0
 Monsters, Inc.Rated ★ 3.5 Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
 MarathonRated ★ 4.0 MarathonRated ★ 4.0