Movies
Ratings
296
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 4.0