Titles you rated
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 1.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Smile 2Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
TrapRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0