Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dream ScenarioRated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The BeekeeperRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5