Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Heroes RebornRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Fear the Walking DeadRated ★ 3.5
Fear the Walking DeadRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0