Titles you rated
Now You See MeRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5