Series
Ratings
263- Unknown SeoulRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The Law of UekiRated ★ 4.0- Angelic Layer: Battle DollRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Kieta HatsukoiRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0