Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0