Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 0.5
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
LavaRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5