Titles you rated
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.5
New AmsterdamRated ★ 3.5
New AmsterdamRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 3.0