Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
FlubberRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0