Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0