Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 1.5
AemaRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5