Movies
Ratings
191
Now Is GoodRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Steal My HeartRated ★ 1.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Nut JobRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
OculusRated ★ 0.5
Mr. GoRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 2.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 0.5
Pretty WomanRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0