Movies
Ratings
190
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
LavaRated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 2.0
PocahontasRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0