Movies
Ratings
243
ShutterRated ★ 1.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5