Series
Ratings
71
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 2.0- Ranma 1/2Rated ★ 3.0
Gokusen Special 3Rated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.5
Legend of AmbitionRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5- おせんRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5
Zettai KareshiRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0- 텀블링Rated ★ 4.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0