Movies
Ratings
209
A Long VisitRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
CasperRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.5
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 4.5